Компанія ООО «СT-Лайн» має власну виробничу базу, оснащеної надійним і високоточним обладнанням для виробництва різних навісних аксесуарів, в тому числі кенгурятників. Завдяки професіоналізму та досвіду фахівців компанії, а також використання у виробництві кенгурятників виключно якісних витратних матеріалів, вся продукція відрізняється високою якістю. ООО «СT-Лайн» може гарантувати зносостійкість, тривалу експлуатацію і бездоганний зовнішній вигляд кенгурятників.

Одним з основних переваг нашої продукції є принцип її кріплення. Всі вироблені нашою компанією вироби кріпляться жорстко до кузова автомобілів, що надає їм крім декоративних і захисні функції. Наша компанія - виробник додаткового обладнання для автомобілів в Україні (передня захист бампера, задній захист бампера, пороги, рейлінги, люстри, вироби з нержавіючої сталі).
Продукція виготовляється з високолегованої нержавіючої сталі. Сталь марки AISI 304 (The American Iron and Steel Institute) - це аустенітна сталь з низьким вмістом вуглецю. Нержавіюча сталь марки AISI 304 є кислотостойкой і витримує короткострокове підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. AISI 304 являє собою основний гатунок в сімействі нержавіючих сталей, має стійкість до впливу різноманітних хімічних речовин, має антіферромагнетіческіе властивості.
Адреса:
Україна, м.Вінниця, вул. Карбишева, 53


Зв'яжіться з нами:
+38-068-269-25-03
+38-073-227-65-93
contacts@st-line.vn.ua
st-line@mail.ru
Ми в соціальних мережах:
Facebook
Google+
VK
Instagram
OK
YouTube